Hakkımızda

Image by Jarek Ceborski

Profesyonel Ekip

Kurucularının 5 yıllık tecrübelerinin sonucu olarak 2019 yılında Balıkesir’de kurulan Pera İklimlendirme Sis.Tic.Ltd Isıtma, Soğutma, Sıhhi ve Havalandırma sektöründe, geniş bir yelpazede endüstriyel ve domestik malzeme satışı, proje ve uygulama yapan bir firmadır

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, faaliyet alanına giren hizmet ve malzemeleri özenle seçmenin yanı sıra müşterilerine en doğru ürünü tercih etme konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Zira müşteri memnuniyeti Pera İklimlendirme’nin bu günlere bu denli hızlı ve güvenli bir şekilde gelebilmesinin temelinde yatan en değerli ilkedir.

Kaliteli Ürünler

İmalatlarımızda kullanılan her ürünümüz CE ve TSE belgelidir. Pera İklimlendirme olarak evlerinize veya işyerlerinize en uygun sistem seçimlerini yaparak kaliteli ürün doğru tercih mühendisliki çözümler elde etmekteyiz.

Misyonumuz

Her müşterimizin güvenini kazanmak , istikrarlı olmak ve hizmetteki kaliteyi ürünlerin kalitesiyle birleştirerek daima müşteri memnuniyetini tesis etmek, çalışmalarıyla sektöre yön vermenin bilincinde olmak ve gerekliliklerini yerine getirmek öncelikli misyonumuzdur.

Müşteri Yorumlarımız

Quotation mark

Doğalgaz ve iklimlendirme işleriniz için kesinlikle tavsiye ederim guleryuzlu hizmet islerinin ehli bir işletme

Mustafa Gökdere

Quotation mark

Evimin doğalgaz tesisat dönüşümü için tanımış olduğum pera firması sahibi çalışanları ahlaklı prensipli verdiği sözün arkasında sonuna kadar duran yaptıkları işten emin süper bir firma herkese tavsiye ederim. Çalışmalarınızda başarılar diler tekrar çok teşekkür ederim.

Mehmet Özlü ,Burhaniye

Quotation mark

2 hafta once, yazlik evime kombi taktirdim. Evde olmamama ragmen, montaji gerceklestirdiler. Eray bey montaj sirasinda fotolarla birlikte anlik bilgi verdi. Tesekkurler

Ayhan Bilen