Ürün & Hizmetlerimiz

Washing Hands

Mühendisliki çözümler

Hedefimiz başarının ekip çalışmasından kaynaklandığına inanarak çalışan, geliştiren ve üreten, alanında uzman, kendine güvenen profesyonellerden oluşan ve daima kalıcı çözümlerin parçası olmayı hedefleyen, kurumsallaşmış, bilgi ve teknolojiyi, mühendislik bilinci, kalitesi ve tecrübesiyle birleştirerek her müşterisine sanki tek müşterimizmiş gibi hissettirebilen bir ekip olmaktır.

Adam Pipe Tespit

Apartman Doğalgaz Kolon Tesisatı

Apartmanınıza uygun projelendirme hizmetimizle en doğru boru çapı seçimi yapılarak sizlere teklif verilir. İşinde uzman Kaynak ekibimiz tarafından imalatı yapılır. 

JOzT5G.jpg

Yerden Isıtma Tesisatı

Yaşam alanınızda maksimum konfor getiren bu teknoloji evinizi verimli ve homojen ısıtmaktadır.  Mühendisliki olarak hesaplanıp projelendirildikten sonra imalat yapılmaktadır.

Radyatör Sıcaklık Tekerlek

Daire İçi Radyatör Tesisatı

Yaşam alanınızın detaylı ölçülerek sizlere ısınmanız için en uygun olan radyatör metrajı ile sıva üzeri (süpürgelik üzeri), yer altı, kollektörlü mobil sistem gibi birçok alternatif ile ısıtma tesisatının yapımı

Unknown-2.jpg

Merkezi Doğalgaz Kazan Tesisatı

Ticari işletmeler, okul , siteler  gibi alanlarda sıkla tercih edilen doğalgaz kazanlı merkezi sistem verimli ve ekonomik bir tercihtir.

DK2-3_edited.jpg

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı

Daireniz için en uygun Doğalgaz borusu seçimi, hesaplama ve proje işlemleri sonucunda evinizde sıcak su, ocağınızda verimli gaz kullanımı ve ısınmanın konforunu yaşayın.

2.SLAYT-2.-KÜÇÜK-RESİM.jpeg

Ticari Doğalgaz Tesisatı

Restoran ocak, fırın, döner, bek gibi tüple kullandığınız sistemlerin doğalgaz dönüşümü yapmak. Radyant sistemlerle restoran cafe ve fabrikalarınızda ısıtma alanları yaratmak

Boru Değişimi

Temizsu ve Sıcaksu Tesisatı

Mutfak ve banyonuzda kullanmak üzere sıcak su, temizsu hatlarının çekilmesi Dairenize uygun projelendirme sonucu uygun boru çaplarında yapılmaktadır.

Yığılmış borular

Pissu Tesisatı

 

Apartman veya müstakil evinize uygun projelendirme sonucu hesapladığımız boru çapları ile ev veya işyerinizdeki pissu tesisatının yapımı.

Köşe Şömine

IsıtmaTesisatı

 

Apartman veya müstakil evinize uygun birçok alternatifli ısıtma çeşitli yapılmaktadır. Doğalgaz, Pelet, Isı Pompası, Vrf, Lpg gibi sistemleri sizlerle beraber kararlaştırıyoruz.